• 22 lata tradycji - Firma „SALOMON” prowadzi działalność brokerską w zakresie ubezpieczeń nieprzerwanie od 1991 roku. Pierwsze zezwolenie na prowadzenie działalności brokerskiej w zakresie ubezpieczeń zostało udzielone przez Ministra Finansów 27.12.1991 roku z nr 99. Obecnie w związku ze zmianami organizacyjnymi, działalność brokerska jest prowadzona na podstawie zezwolenia Państwowego Urzędu Nadzoru Ubezpieczeń nr 181/97 z dnia 31.07.1997r. udzielonego Panu Markowi Salomonowi.
  • Metody działania – biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 do 17:00. W sprawach pilnych można zasięgać konsultacji pod wskazanym numerem telefonu komórkowego.

Zlecenia na zawarcie umów ubezpieczenia nie objętych programem ubezpieczeniowym mogą być składane w dowolnej formie ( są następnie kwitowane na nocie brokerskiej ).
W zależności od potrzeb i rodzaju ubezpieczenia polisa może być dostarczona nawet w ciągu 1 godziny od złożenia zlecenia.

Wszystkie czynności brokerskie są wykonywane przy użyciu narzędzi komputerowych. Wszystkie realizowane przez nas ubezpieczenia są ewidencjonowane przez autorski program komputerowy zapewniający pełną kontrolę nad obsługiwanym przez nas portfelem. Na każde życzenie jesteśmy w stanie wygenerować dowolnie skonfigurowany wydruk o stanie ubezpieczeń i kosztach dla potrzeb statystycznych, sprawozdawczych lub podatkowych.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuje pliki cookie na tej stronie